Пошуковий маркетинг

Кожного дня мільйони людей використовують пошукові системи щоб знайти потрібні їм товари та послуги. Це може бути піцерія десь неподалік, новий автомобіль, юридичні послуги чи будь-що інше. Важливо, що їм може бути потрібно те, що пропонуєте Ви, і їх може зацікавити саме Ваша пропозиція.

Пошуковий маркетинг – це просування Вашого веб-сайту, використовуючи пошукові системи як рекламоносії. Іншими словами, це залучення на Ваш сайт людей, які вже продемонстрували свою зацікавленість в конкретних продуктах чи послугах, що Ви пропонуєте.

Існують оплачуваний і неоплачуваний підходи до пошукового маркетингу.

Неоплачуваний підхід стосується пошукової оптимізації, яка включає в себе набір дій, спрямованих на досягнення високих позицій сайту за конкретними ключовими словами в результатах пошуку пошукових систем.

Оплачуваний підхід означає, що рекламодавець платить пошуковикам, щоб стати видимим для цільової аудиторії, запускаючи контекстну рекламу.

Як оплачуваний, так і неоплачуваний підходи мають свої за і проти. Оплачуваний підхід (платні рекламні кампанії) швидкий і ефективний. Проте, якщо Ви хочете підтримувати результати, це буде коштувати певну суму в щомісячному рекламному бюджеті. Неоплачуваний підхід (пошукова оптимізація) потребує більше часу і зусиль, але результати більш постійні, і з часом нові відвідувачі приходять практично без будь-яких додаткових маркетингових зусиль чи витрат.

Два підходи дають найкращі результати при використанні їх разом. Пошукові системи надають велике значення якості сторінок, що рекламуються, і відповідно коригують ціну на контекстну рекламу. Для “дружнього” для пошуковиків веб-сайту вона буде коштувати значно менше.

Таким чином, купуючи розміщення реклами, Ви приводите на свій сайт цільову аудиторію відвідувачів, у тій кількості, що відповідає Вашим потребам. Пошукова оптимізація не тільки зменшує суму, яку Ви платите за рекламні оголошення, а ще й приносить безкоштовний прямий трафік від пошукових систем.

AdhocMedia.Net
  • Timeliness, professionalism and results
  • New winds in the Internet Markerting
  • Ad hoc approach to each client