Контекстна реклама

Контекстна реклама в пошуковиках – це рекламні кампанії, що проводяться на рекламно-сервісних платформах пошукових систем, таких як Google Adwords, Yandex Direct, МетаКонтекст, Yahoo! Search Marketing (Overture), MSN Microsoft adCenter, і т.д. Головною ідеєю контекстної реклами є те, що рекламодавець вибирає ключові фрази, релевантні для його бізнесу (для кампаній, орієнтованих на пошук), або сайти, які відвідують його потенційні клієнти (для кампаній, орієнтованих на контент), і запускає показ рекламних оголошень з різноманітними опціями таргетингу (географічне положення, мова і т.д.)

Існує декілька цінових моделей:

  • CPM (cost per mille) – оплачуються покази рекламного оголошення, незалежно від того, клікнув користувач на нього чи ні (модель переважно використовується для кампаній, зорієнтованих на контент)
  • CPC (cost per click) – оплачуються кліки по рекламним оголошенням, кількість показів не має значення (модель переважно використовується для кампаній, зорієнтованих на пошук)
  • CPA (cost per action) – оплачуються лише певні дії на сайті (конверсії), такі як продаж, реєстрація і т.д.
  • Платне включення – оплачується включення сайту в результати пошуку або в каталог; дана опція не підтримується більшістю пошуковиків, тому що вважається обманом відвідувачів

AdhocMedia.Net пропонує професіональну розробку і керування рекламними кампаніями онлайн. Досвід наших Сертифікованих Професіоналів по Рекламі в Гугл (Certified Google Advertising Professionals) дозволяє запропонувати Вам високоякісний сервіс і визначні результати для Вашого бізнесу. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.

AdhocMedia.Net
  • Timeliness, professionalism and results
  • New winds in the Internet Markerting
  • Ad hoc approach to each client