Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація (SEO) – це процес, за допомогою якого перебудовується або вдосконалюється веб-сайт з метою підняти його позиції на сторінках результатів пошуку пошукових систем. Пошукова оптимізація не повинна розглядатися як сама по собі. Це набір дій, що виконуються для покращення продуктивності сайту загалом.

Хороша пошукова оптимізація забезпечить відображення сайту вище в результатах пошуку за цілим рядом специфічних та загальних релевантних термінів. Досягнення вищих позицій по релевантним пошуковим запитам має велике комерційне значення для сайту, оскільки приваблює більше зацікавлених відвідувачів. Для все більше насиченого та конкурентного онлайн-середовища пошукова оптимізація є ключовою дисципліною інтернет-маркетингу.

Пошук став переважаючим методом навігації у Всесвітній Павутині. За статистикою, 73% нових відвідувачів сайтів приходять від пошуковиків. Це призвело до того, що пошук став найшвидше зростаючою платформою для реклами, яка дає стабільні результати в залученні релевантному трафіку до сайту, і дозволяє значно зменшити витрати на інтернет маркетинг. Проте понад 93% користувачів пошукових систем не заходять далі другої сторінки пошукових результатів, тому важливість пошукової оптимізації очевидна.

Роль SEO – легітимно вплинути на процес покращення рейтингу. Хороша пошукова оптимізація підніме позиції сайту за набором вибраних термінів. Успішна реалізація проекту з пошуковаї оптимізації сайту потребує досвіду в аналізі, дослідженні, плануванні, копірайтингу та комунікації.

Повна процедура пошукової оптимізації поділена на чотири взаємопов’язані етапи:

Дослідження контексту

Дослідження і планування, що проводяться до створення чи модифікації сайту. Оскільки пошукова оптимізація є маркетинговою дисципліною, а не автономною функцією, перед тим, як виконувати будь-які конкретні дії, дуже важливі наступні передумови:

 • Розуміння стратегії онлайн-бізнесу організації
 • Дослідження категорії ринку, вивчення клієнтів і конкурентів
 • Дослідження та вибір ключових слів, для яких має бути оптимізований сайт

Технічний редизайн сайту

Роботи, пов’язані напряму з контентом і дизайном веб-сторінок.

 • Зміна дизайну, контенту і коду веб-сторінок таким чином, щоб сайт ефективно індексувався пошуковими системами
 • Підвищення видимості вибраних ключових слів
 • Побудова мережі внутрішніх лінків
 • Виявлення і виправлення числених помилок, допущених при розробці сайту

Підвищення індексу цитування

Побудова портфоліо якісних вхідних лінків до Вашого сайту.

Якість та релевантність таких посилань (лінків) має значний вплив на рейтинг сайту в усіх пошуковиках. Алгоритм пошукових систем інтерпретує кожен вхідний лінк як голос за сайт. Не всі лінки однаково важливі, тому якість ресурсу, що посилається на Ваш сайт, має прямий вплив на “вагу” цього голосу. Лінки з “поганих” сайтів можуть навіть зашкодити.

Аналіз ефективності

Аналіз трафіку, вивчення зворотнього зв’язку відвідувачів веб-сайту після оптимізації. Важливо вимірювати збільшення ефективності сайту щодо цільових ключових слів. Проаналізувавши результати, можна виявити важливі специфічні для даного сайту особливості і визначити, як оптимізувати сайт ще краще; таким чином, процес починається з початку. Найефективніша пошукова оптимізація – це неперервний процес.

AdhocMedia.Net пропонує повний оптимізаційний цикл, покликаний якісно задовольнити всі Ваші потреби.

Сюди входить:

 • Вичерпний технічний аудит Вашого онлайн ресурсу з детальними рекомендаціями по вдосконаленню
 • Звіт, який відображає позиції і рейтинг Вашого сайту в популярних пошукових системах. Він буде “відправною точкою” (для порівняння у майбутньому).
 • Подальші пояснення і технічна допомога у внесенні змін для Ваших вебмайстрів.
 • Постійне відслідковування ефективності Вашого сайту і надання повних щотижневих звітів.
 • Після того, як зміни проаналізовані та позиції в пошуковиках досягнуті, надання рекомендацій для подальшого вдосконалення сайту і обробка додаткових запитів.

Прийміть, будь ласка, до уваги, що наш підхід до пошукової оптимізації не має нічого спільного з “темними” методами підняття рейтингів, з введенням в оману пошукових систем та іншими обманними підходами. Пошуковики стають все більш “розумними”, тому всі ці “високоефективні” методи виявляються, а сайт, де вони впроваджувались, штрафується (повністю втрачає свої позиції), і онлайн бізнес зазнає великих втрат.

AdhocMedia.Net
 • Timeliness, professionalism and results
 • New winds in the Internet Markerting
 • Ad hoc approach to each client